Programare

Formular de programare online (ACUTI SI CRONICI)

Folositi formularul de mai jos pentru a face o programare. Veti fi contact in scurt timp de catre personalul Muntenia Hospital.

Programarea pentru servicii de Recuperare, Medicina fizica si Balneologie, in contract cu CAS se face in limita plafonului lunar contractat numai la Receptia unitatii. Dupa depasirea programarilor pacientii sunt inscrisi in Lista de asteptare de la Receptie, in limita valabilitatii Biletului de trimitere.

Pentru alte informatii suplimentare legate de programare, sunati la 0248 948 sau veniti la sediul nostru! Harta de localizare o puteti gasi pe coloana din dreapta a paginii. Va multumim si va asteptam sa rezolvam problemele de sanatate, impreuna!

Campurile marcate cu steluta (*) sunt obligatorii

Cum ne gasiti

Pitesti, str. Pictor Grigorescu, nr. 2A, fata in fata cu Expo Parc. Accesul se poate face fie din Calea Bucuresti (dinspre Bucuresti - varianta sau dinspre Campulung ori Stefanesti) fie dinspre Bulevardul IC Bratianu, coborand pe str. Campineanu. Statii de autobuz apropiate: Statia Liceul Bratianu (directia sud-nord) si statia Teatru (directia nord-sud).

• Pitesti, str. Pictor Grigorescu, nr. 2A