Echipa Medicala

Iunie 2011- Prezent
Medic primar obstretica ginecologie
S.C Muntenia Medical Competence Pitesti

Mai 2006-Mai 2011
Director Medical si Medic Sef Maternitate
Spital Calinesti, Judetul Arges

Octombrie 2003-Mai 2006
Medic Primar O.G , Sef Maternitate
Spital Calinesti, Judetul Arges

Septembrie 1997- Octombrie 2003
Director General, Medic Primar OG, Sef Maternitate
Spital Calinesti, Judetul Arges

Ianuarie 1991-Septembrie 1997
Medic Primar O.G
Spital Calinesti, Judetul Arges

Martie 1986-Ianuarie 1991
Medic Specialist OG
Spital Calinesti, Policlinica Topoloveni, Judetul Arges

Octombrie 1983-Martie 1986
Medic rezident OG, Spital Caritas, Bucuresti

Decembrie 1981 – Octombrie 1983
Medic Medicina Generala
Spital Calinesti, Dispensar Calinesti, Jud. Arges

Decembrie 1978 – Decembrie 1981
Medic Medicina Generala
Spital Judetean Arges